Buildpoint Oy

Puhelin 09 2313 2150
buildpoint@buildpoint.fi

Y-tunnus: 2914021-8

Käyntiosoite:
Klovinpellontie 1-3
02180 ESPOO

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@buildpoint.fi

Laskutustiedot
Tilaa Buildpointin uutiskirje

Johto

Tuomas Hörkkö

Tuomas Hörkkö

Toimitusjohtaja

tuomas.horkko@pointgroup.fi

040 832 3553

    Asiantuntijat

    Elina Punkkinen

    Elina Punkkinen

    Asiakaspäällikkö

    elina.punkkinen@buildpoint.fi

    044 758 6181

    Simo Tarpila

    Simo Tarpila

    Ohjelmistoasiantuntija

    simo.tarpila@buildpoint.fi

    0400 560 627

    Joona Lehtinen

    Joona Lehtinen

    Ohjelmistoasiantuntija

    joona.lehtinen@buildpoint.fi

    Vincent Wiik

    Vincent Wiik

    Asiakaspäällikkö

    vincent.wiik@buildpoint.fi

    +358 40 024 9698

    Lassi Hörkkö

    Lassi Hörkkö

    Ohjelmistoasiantuntija

    lassi.horkko@assetpoint.fi

      Markkinointi

      Point Groupin markkinointi

      Point Groupin markkinointi

      markkinointi@pointgroup.fi

        Tukipalvelut

        Buildpoint tukipalvelut

        Buildpoint tukipalvelut

        Arkisin kello 9-16

        support@buildpoint.fi

        09 3154 5203

          Koulutukset

          Buildpoint koulutuspalvelut

          Buildpoint koulutuspalvelut

          training@buildpoint.fi

            ×

            Kiinnostaako rakennusalan tuoreimmat kuulumiset?

            Tilaa uutiskirjeemme