Buildpoint Oy

Puhelin 09 2313 2150
buildpoint@buildpoint.fi

Y-tunnus: 2914021-8

Käyntiosoite:
Klovinpellontie 1-3
02180 ESPOO

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@buildpoint.fi

Laskutustiedot
Tilaa Buildpointin uutiskirje

Johto ja myynti

Teemu Nivell

Teemu Nivell

Liiketoimintajohtaja

teemu.nivell@buildpoint.fi

0400 925 660

Asiantuntijat

Elina Punkkinen

Elina Punkkinen

Ohjelmistoasiantuntija

elina.punkkinen@buildpoint.fi

044 758 6181

Simo Tarpila

Simo Tarpila

Ohjelmistoasiantuntija

simo.tarpila@buildpoint.fi

0400 560 627

Joona Lehtinen

Joona Lehtinen

Ohjelmistoasiantuntija

joona.lehtinen@buildpoint.fi

    Markkinointi

    Sanna Ruoho

    Sanna Ruoho

    Markkinointikoordinaattori

    sanna.ruoho@pointgroup.fi

    040 848 5825

    ×

    Kiinnostaako rakennusalan tuoreimmat kuulumiset?

    Tilaa uutiskirjeemme